500mW 974nm CW COS dióda lézer

Termékleírás
A COS-csomagolás, amelynek teljes neve Chip-on-Submount csomagolás, egy olyan csomagolási módszer, amely közvetlenül egy félvezető chipet szerel fel egy nagy hővezető képességű hordozóra. Ez a módszer különösen alkalmas nagy-teljesítményű félvezető lézerchipekhez, mivel sok hőt termelnek. A chipet nagy hővezető képességű hordozóra szerelve a COS-csomag hatékonyan tudja elvezetni a hőt, ezáltal megőrzi a chip stabilitását és élettartamát működés közben. Ezen túlmenően ez a csomagolási forma lehetővé teszi a mikro-optikai elemek lézerfelülethez közeli felszerelését is, így kiválóan szabályozható a sugár alakja és mérete. Ezért a COS csomag nemcsak a lézermodul optikai teljesítményét növeli, hanem a modul méretét is csökkenti, így a lézermodul hatékonyabb és kompaktabb.
A tompított fénysugár divergenciájának köszönhetően a mellékcsatlakozó chip könnyen csatlakoztatható egymódusú szálhoz (SMF).
A szigorú megbízhatósági követelményeket innovatív gyártási technológiánkkal érjük el.
Specifikáció:
Cikkszám: COS974DL500
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 974 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 500mW |
| Munkamód | CW |
| Longitudinális mód | Egyetlen |
| Spektrum szélesség | 2 nm |
| Emitter szélessége | 4µm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 30Deg |
| Lejtési hatékonyság | 0.8W/A |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 30mA |
| Üzemi áram | 800mA |
| Üzemi feszültség | 1.9V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-25 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,3nm/fok |
Rajz

Népszerű tags: 500mw 974nm cw cos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










