400W 976nm G-Stack lézerdióda rúd
A vadonatúj QCW nagy teljesítményű vezetési hűtésű G-Stack lézerdióda rudak 2-12 bar-os 100-250 W/bar optikai kimeneti teljesítmény mellett (@ 808 vagy 940 nm) kiváló minőséget és megbízhatóságot kínálnak.
Jellemzők:
Németországban gyártott félvezető chipek
Kompakt méretű AuSn kötés
Hosszú élettartam Nagy teljesítmény Szűk spektrum
Alkalmazások:
A vízszintes halmozott lézerdióda modulokból származó lézersugarak prizmák és lencsék segítségével fénypontra, téglalapra vagy vonalra fókuszálhatók, amelynek nagy energiasűrűsége van optimalizálva bőrgyógyászati/esztétikai, érzékelési, védekezési és anyagfeldolgozási alkalmazásokhoz, például fémfeldolgozáshoz, hegesztéshez, hőkezelés és jelölés.

Adatlap:
Cikkszám: CC976HA400
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 400W |
| Munkamód | QCW |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 50 fok |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 10 Deg |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Frekvencia | 1-5hz |
| Impulzus szélesség | 5-6 ms |
| Üzemi ciklus | <2% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 400A |
| Küszöbáram Ith | 60A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | -45-+60 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -55-+85 fok |
Csomag rajz:

Népszerű tags: 400w 976nm g-stack lézerdióda rúd beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










