Leírás
300 mW-os 976 nm-es egymódusú COS dióda lézer
A submounton lévő 976 nm-es pumpás lézerchip egy tengeralattjáró minősítésű AlGaAs/GaAs/GaInAs kvantumkút, nagy teljesítményű pumpás lézerchipet tartalmaz.

Adatlap:
Cikkszám: COS974DL300
Elem neve: 300mW 974nm COS dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 974 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300mW |
| Munkamód | CW |
| Longitudinális mód | Egyetlen |
| Spektrum szélesség | 1,6 nm |
| Kibocsátó szélessége | 4µm |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 30Deg |
| Lejtési hatékonyság | 0.8W/A |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 30mA |
| Üzemi áram | 700mA |
| Üzemi feszültség | 1.7V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-25℃ |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,3 nm/℃ |
Csomag mérete

Népszerű tags: 300mw 976nm egymódusú cos dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










