10 W-os, 1064 nm-es szálcsatolású lézerdióda

Termékleírás
1064 nm-es szimpla{1}}kibocsátó, 10 watt multimódusú lézerdióda
Más kimeneti teljesítmények és hullámhosszak is rendelkezésre állnak.
Nagy hatékonyság, stabilitás és kiváló sugárminőség
FIBER PIGTAIL Multimódusú 200 μm NA=0.22 Csupasz-szálvég (végződés nélküli)
Ezek az egy emitteres lézerdiódák megvásárolhatók „önállóan”, vagy kulcsrakész-lézerdióda vezérlőmodullal. Akár 10 Watt CW kimeneti teljesítményt vagy 10 Watt impulzusos kimeneti teljesítményt kínálnak. A tipikus emissziós sávszélesség 5 nm, és a lézer többmódusú, 200 μm-es szálhoz csatlakozik NA-val=0.22.
Jegyzet:
A termék maximális névleges értékén kívüli használata a készülék meghibásodását vagy biztonsági kockázatot okozhat.
csak tisztatérben vagy portól -védett házban üzemeltethető.
Tegyen rendkívüli elővigyázatosságot az ESD megelőzése érdekében. Használjon csuklópántokat, földelt munkafelületeket és szigorú antisztatikus technikákat.
Rajz:

Adatlap:
Cikkszám: FC1064DL10
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 1064 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm |
| Rost | |
| Szálhossz | 1-1.5m |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber burkolat átmérője |
220um |
| Puffer átmérő | 320 um |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 8.5A |
| Küszöbáram Ith | 0.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 3V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
Népszerű tags: 10w 1064nm szálas csatolású lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










