Leírás

500mW 520nm COS lézerdióda
Funkció:
- láthatósági zöld fény
- Stabil folyamatos -hullámú (CW) kimenet, amely nagyobb teljesítményű rendszerekbe integrálható
- Chip-az-Submount csomagon
Alkalmazás:
- kompakt projektorok, AR/VR rendszerek és szórakoztató kijelzők.
- Orvosbiológiai és élettudományok
- Lézermodulok és OEM-integráció
- Tudományos Kutatás
Adatlap:
Cikkszám: COS520DL05
Elem neve: 520nm 500mW COS dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 520±15nm |
| Kimeneti teljesítmény | 500mW |
| FWHM | 30/10 |
| Emitter mérete | 15*1um |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 0.5A |
| Üzemi áram Lop | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 5.7V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 15-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-85 fok |
Rajz:

Népszerű tags: 500mw 520nm cos lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott











