12W 976nm COS dióda lézer infravörös megvilágításhoz
Jellemzők:
- 12W kimeneti teljesítmény, 976nm központi hullámhossz
- COS csomag
- Long lifetime>10000 óra
- Jó teljesítmény 5. Gyors szállítás 1-2 munkahét
Alkalmazás:
- Orvosi felhasználás
- Ipari alkalmazás
- Anyagfeldolgozás
- Nyomtatási technológia

12 W-os 976 nm-es COS-dióda lézer COS-csomaggal, tegye biztonságosabbá. Forgácsok az alegységen, általában orvosi alkalmazáshoz, anyagfeldolgozáshoz stb.
Adatlap
Cikkszám: COS976DL12
Elem neve: COS 12W 976nm lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 12W |
| Kibocsátó szélessége | 94um |
| Gyors tengely divergencia | 55Deg |
| Lassú tengely divergencia | 9Deg |
| Polarizációs arány TE/(TM+TE) | 97% |
| Elektromos | |
| Küszöbáram Ith | 0.55A |
| Üzemi áram | 13A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.55V |
| Lejtési hatékonyság | 0.95W/A |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Rajz:

A lézergravírozás területén a csomagolási technológia megválasztása kulcsfontosságú tényező a lézerrendszer teljesítményében és megbízhatóságában. A számos rendelkezésre álló csomagolási megoldás közül a "chip-on-shell" (CoS) technológia alkalmazása több okból is stratégiai döntéssé vált. A kiváló hőkezelés, a mechanikai rugalmasság és a precíz optikai igazítás egyedülálló kombinációja tette a CoS technológiát a lézergravírozási alkalmazások választott csomagolási megoldásává. Ez a cikk feltárja a CoS-technológia lézergravírozásban történő választásának fő motivációit, és azt, hogy ez hogyan játszik fontos szerepet e dinamikus iparág képességeinek és eredményeinek alakításában.
Népszerű tags: cos 12w 976nm lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










