Leírás

5 W-os 450 nm-es mini COS lézerdióda chip a Submounton
Jellemzők:
-
Magas konverziós hatékonyság;
-
Élettartam > 20000h;
-
Alacsony sötétáram, alacsony kapacitás;
-
Nagy megbízhatóság, hosszú élettartam;
-
Személyre szabott termékek az ügyfelek számára.
Alkalmazások:
- lézer ipari
- lézeres szőrtelenítés
- lézeres anyagfeldolgozás
- lézer lidar
- kvantuminformáció tudomány
Adatlap
Cikkszám: COS450DL5
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 450 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 5W |
| Vonalszélesség | <200KHz |
| Munkamód | CW |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 300mA |
| Üzemi áram Lop | 500mA |
| Üzemi feszültség Vop | 1V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
A csomag rajza és PIN-kódja

Népszerű tags: 5w 450nm-es mini cos lézerdióda chip submount beszállítókon, gyártókon Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott














