Leírás
2W 808nm COS AuSn kötő lézerdióda
Jellemzők:
- Chip on submount design
- Magas stabilitás, hosszú élettartam
- Nagy megbízhatóság, AuSn kötés
- RoHS megfelelőség
Alkalmazás:
- Orvosi
- Nyomtatás
- Ipar
- Szivattyúzás

- A BrandNew professzionális csatolási technológiát alkalmazó dióda lézereket szállít, amelyek számos előnnyel rendelkeznek, pl. kompakt kialakítás, stabil kimeneti teljesítmény, nagy teljesítmény, nagy hatékonyság és kényelmes csomagolás.
- Ezek a lézerdióda modulok megoldást kínálnak szálas lézeres alkalmazásokhoz és közvetlen beszállítókhoz.
- A teljesítmény- és öregedési teszteket a gyártósoron végezték el, hogy garantálják a termékek megbízható, stabil és hosszú élettartamát.
- A vállalat célja, hogy ügyfelei számára kiváló minőségű, költséghatékony termékeket biztosítson.
Specifikáció
Cikkszám: COS808KZ2
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2W |
| Emiter szélesség | 50um |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 0.25A |
| Üzemi áram Lop | 2A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.9V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0.35nm/fok |
Rajz:

A tipikus P oldalról felfelé tartó CoS szerszámkötésnél a kritikus CoS dimenzió, OH, a HPLD matrica kötésnél az A (kibocsátó felületi vonal) és C (AuSn felületi vonal) lézerchip túlnyúlása.

Népszerű tags: 2w 808nm cos ausn kötő lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










