
1 W-os 640 nm-es lézerdióda chip a mellékállomáson lévő COS lézerdiódán
Feature:
- Hullámhossz: 640 nm
-
Nagy teljesítmény 1W
-
Magas lejtőhatékonyság
Alkalmazás:
-
Lézer-indukált fluoreszcencia
-
Hematológia és citometria
-
Lézeres színpadi világítás és fényeffektus rendszer
Adatlap
Cikkszám: COS640DL1
Elem neve: 640nm 1W COS dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 640±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 1W |
|
Fast Axis FWHM |
40 Deg |
| Lassú tengelyű FWHM | 10 Deg |
| Munkamód | CW |
| Emitter szélessége | 110 um |
| Elektromos | |
| Küszöb aktuális Lth | 0.5A |
| Üzemi áram Lop | 1.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-85 fok |
Rajz:

A 640 nm-es vörös fénysáv az emberi szem legérzékenyebb területén található, erős láthatósággal és nagy kontraszttal, alkalmas a vizuális rendszer igazítási referenciaként való használatra. A nagy-teljesítményű, 1 W-os kimenet elegendő fényerőt és tiszta képkontrasztot biztosít nagy-sebességű gyártósorokon vagy összetett megvilágítási környezetben.
A COS-csomag kis méretű, és könnyen integrálható kompakt modulokba vagy többcsatornás fényforrásrendszerekbe{0}}. Ezért a 640nm-es 1W-os COS-csomagolású chipjeink sok helyen használhatóak. Ha felkeltettük érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal.
Minden specifikáció előzetes értesítés nélkül változhat. Kérjük, konzultáljon velünk, hogy a legfrissebb--információkat biztosíthassa. Nem vállalunk felelősséget a nem ellenőrzött specifikációk használatából eredő problémákért.
Népszerű tags: 1w 640nm chip submount cos lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










