Leírás
Németország 808 nm-es 600 W-os dióda lézerrúd nagy megbízhatósággal és stabilitással
Funkció:
Németországból importált lézerrúd
Gyors és lassú tengelyeltéréssel
600 W kimeneti teljesítmény, más teljesítmény is elérhető
Hosszú garanciaidő 20 hónap
Alkalmazás:
Ránctalanítás
Pigment eltávolítás
Tetoválás eltávolítás


Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
A cikk neve: Németország 808 nm-es dióda lézerrúd
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Barok száma | 10 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 18V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
| Mások | |
| Hűtőfolyadék | Desztillált víz |
| Áramlási sebesség/sáv | 4-6 l/perc |
| Max bemeneti nyomás | 350-500 kPa |
| Vízhőmérséklet (nincs páralecsapódás) | 23~27℃ |
| Szűrt vízrészecskék | & lt;20 μm |
Rajz:

Népszerű tags: németország 808nm-es dióda lézerrúd-beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










