Leírás
Micro Channel 808nm dióda lézerrúd ATREX
Gyors részletek:
808nm-es dióda lézerrudak, 600W kimeneti teljesítmény
3Bar, 4Bar, 5Bar opcionális
Mikrocsatornás dióda lézerverem
ATREX szőrtelenítő géphez használható
≤400 ms impulzusszélességgel, ≤40%-os munkaciklussal
Alkalmazás:Kozmetikai gépek fogantyújának cseréje, javítása

Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
Cikk neve:808nm dióda lézerrúd ATREX
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 6 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~100A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~12V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Népszerű tags: 808nm dióda lézer bár atrex beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










