808 nm-es dióda lézer fénysáv

Jellemzők
Baronként 50 W, báronként 60 W és báronként 100 W elérhető
egyetlen hullámhossz, kettős hullámhossz, hármas hullámhossz, négy hullámhossz
755 nm 808 nm 940 nm 1064 nm opcionális
Állványméret Ausn rögzítési technológiával
Makró csatorna egyszerű vízhűtéssel
nincs szigorú vízminőségi követelmény
Testreszabott telepítési méret
Használati tippek:
Kérjük, száraz környezetben használja;
A hő teljes elvezetése érdekében használjon szabványos tömítést a bemeneti és kimeneti, valamint a külső vízhűtéses csővezeték ésszerű felszerelése érdekében, hogy elkerülje a túl kis méret miatti érvénytelen vízállóságot. Ha a méret túl nagy, könnyen kiszivárog a víz, és befolyásolja a lézer élettartamát.
![]() |
![]() |
Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Kimeneti teljesítmény | 600W |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 20-30 fok |
| Tárolási hőm. | 0-55 fok |
Rajz

Népszerű tags: 808 nm-es dióda lézeres fénysáv beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












