Dióda 808 Alkatrészek
Jellemzők:
Különleges kialakítás a legtöbb kínai szőrtelenítő géphez, mint például az ADSS, Apolo, Sincoheren stb.
Több mint 50 millió lövések élettartama és 1,5 év garancia.
Az Ausu forrasztás nagy megbízhatóságot biztosít
808 nm vagy hármas hullámhosszú keverék az Ön választása szerint
Nagy teljesítmény és hosszú élettartam
További információért forduljon hozzám bizalommal! (info@brandnew-china.com)


Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W/60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A/60A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Csomag rajz

GYIK:
Tudsz technológiai támogatást nyújtani?
Igen, van egy professzionális technológiai támogató csapatunk az időben történő szolgáltatásaiért.
Hogyan kell folytatni a rendelést?
1. További részletekért lépjen kapcsolatba velünk e-mailben
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-2 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
5. Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési sz.
Népszerű tags: diode 808 alkatrész beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










