300 W 808 nm 6 Bar dióda lézerrúd szőrtelenítő fogantyújavításhoz
Áttekintés:
6 bar 808nm dióda lézer köteg szőrtelenítő géphez Németországból importált lézerrúddal.
Alkalmas számos szőrtelenítő gép javítására és cseréjére, mint például ADSS, Honkon,
Sincoheren, Syntech stb.......
300 W kimeneti teljesítmény 808 nm központi hullámhosszal
Alkalmazás:Szőrtelenítő gép fogantyújának cseréje és javítása

Adatlap
Cikkszám: WC808VS300
Cikk neve:808nm dióda lézerrúd fogantyújavítás
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 300W |
| Barok száma | 6 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 50A |
| Küszöbáram Ith | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 18V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Rajz:

GYIK:
Q1: Milyen fizetési módokat támogat?
T/T és Western Union, az Ön választása szerint
2. kérdés: Saját veremméretre van szükségem, rendben van?
Igen, örömmel készítünk testreszabott köteget az Ön fogantyújának kialakításához. Mondja el igényeit, tapasztalt mérnökünk segít Önnek megtervezni saját készletét.
Q3: A mintáról.
A minta nem ingyenes.
Népszerű tags: 808nm dióda lézerrúd fogantyújavító beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










