A spektrumstabilizált lézermodulok nagy teljesítményű és rendkívül stabil lézerforrásokat biztosítanak keskeny vonalszélességgel, amelyek ideálisak tudományos alkalmazásokhoz, beleértve a nagy felbontású Raman-spektroszkópiát, konfokális mikroszkópiát és interferometriát.
A lézermodulokat szabad hellyel vagy szálcsatlakozású-kimenettel kínáljuk.
A Spectrum Stabilized Laser szabadalmaztatott kialakítása nagy kimeneti teljesítményt és szűk spektrális sávszélességet kínál. A lézer stabilizált csúcshullámhossza a ház hőmérsékletétől függetlenül rögzítve marad, így ez a forrás ideális választás a legigényesebb alkalmazásokhoz.
Spektrumstabilizált lézermoduljaink az összes legjobb Raman-hullámhosszt lefedik, beleértve az 532, 785, 830 és 1064 nm-t.
Jellemzők:
Hullámhossz-stabilizált spektrum
Kiemelt Raman hullámhosszok
Nyitott gerenda vagy szál{0}}kapcsolt opciók
Nagy teljesítmény
Alkalmazások
Raman spektroszkópia
Konfokális mikroszkópia
Interferometria
Bioműszerezés
Citometria



Specifikációs lap:
Cikkszám: FC785DL600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 785 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 600mW |
| Spektrális szélesség FWHM | 0,1 nm |
| Lejtési hatékonyság | 0.8W/A |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | FC/PC, SMA905 |
| Szálhossz | 1m, testre szabható |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 1.09A |
| Küszöbáram Ith | 0.36A |
| Üzemi feszültség Vop | 2V |
| PD | <2000μA |
| Termisztor | 10 (±5%) kΩ (@25 fok) |
| TEC üzemi áram/feszültség | 2.5A/6.3V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-50 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,01 nm/fok |
Rajz
![product-1-1 WMR}QLLI4A[61KLJSV[8]AV](/Content/uploads/202098745/202004231352310876c6c47fdf44bc96b08b62e26cd57d.png)
Népszerű tags: spektrumstabilizált lézermodulok beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










