Leírás
30 W-os, 976 nm-es +-0.5 nm-es szálas lézermodul
Jellemzők:
Stabilizált lézerdiódák 30 W kimeneti teljesítménnyel
Központi hullámhossz 976 nm
Magas stabilitás
Magas kapcsolási hatékonyság
Long life: >10.000 óra.
Széles körben használják szálas lézeres szivattyúzásban, jelölésben, vágásban, gravírozásban, megvilágításban és tudományos kutatásban

Adatlap:
Cikkszám: FC976WS30
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Munkamód | CW |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >60 mm |
| Fiber mag/burkolat/puffer átmérő | 105um/125um/250um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | Csupasz vég/SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 9.2A |
| Küszöbáram Ith | 0.6A |
| Üzemi feszültség Vop | 13V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet (nem{0}}kondenzációs) | -10-40 fok |
| Tárolási hőmérséklet (nem{0}}kondenzáló) | -20-80 fok |
Rajz:

Népszerű tags: 30w 976nm +-0.5nm szálas lézermodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










