110 W-os 880 nm-es VBG Fiber Coupled Dióda lézer
VOLUME BRAGG GRATING (VBG) LÉZERDIÓDÁK
A Volume Bragg rács a lézerek hullámhossz-stabilizálása, leggyakrabban lézerdiódákon található. A rácsot általában nem közvetlenül a lézerdióda elé helyezik, hanem egy kollimáló lencse után. Ez bizonyos szilárdtestlézerek pumpálásánál fontos, ahol a lézerkristály csak szűk hullámhossz-tartományban mutat hatékony szivattyúabszorpciót.
Hullámhosszú stabilizált szálas csatolású dióda lézer akár 110 W kimeneti teljesítményt kínál egy 400 um-os szálról
Úgy tervezték és gyártották, hogy megfeleljen a DPSS, a Fiber Laser Pumping és az anyagfeldolgozás egyedi nagy teljesítményű és nagy megbízhatósági követelményeinek.

Adatlap
Cikkszám: FC8786DL110
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 878,6±1 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 110W |
| Spektrális szélesség FWHM | 0,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 13W/A |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 400 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 2m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 10A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 31V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 42% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 25~35℃ |
| Tárolási hőm. | -20-70℃ |
| Hullámhossz hőm. Együttható | ~0,02 nm/℃ |
Rajz

GYIK:
Tudnál OEM-et csinálni?
Igen, van professzionális R&D csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D részlegét, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél' követelményei szerint.
Mi az átfutási idő?
Általában 3-5 nap. Az egyedi termékekhez 15 munkanap szükséges.
Népszerű tags: 110w 880nm vbg szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










