800mW 976nm Fiber Dióda Raman spektrométerhez
Funkció:
Stabil hullámhossz keskeny vonalszélesség ±0,5 nm
105 um szálas mag SMA905 szálas csatlakozóval
Beépített TEC és termisztor
PD funkcióval
Alacsony hullámhosszú eltolódási együttható 0,01 nm/℃
Alkalmazás:
Raman spektrométer
Felkonverziós anyagok
Orvosi alkalmazás
Lézeres részecskeméretező

Adatlap
Cikkszám: FC976DL800
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 800mW |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 1A |
| Küszöbáram Ith | 0.2A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.9V |
| PD | & lt;2000uA |
| Termisztor KΩ/β (25℃) | 10±5%/3450 |
| TEC üzemi áram/feszültség | 2.5A/6.3V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -20-50℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,01 nm/℃ |
Rajz:
![S[]U$1@N3R5LF9}[VISDPI9 S[]U$1@N3R5LF9}[VISDPI9](/Content/uploads/202198745/202105251432130105cbdd1c1f41ae8a2f4bf581b894c8.png)
Népszerű tags: 800mw 976nm szálas dióda Raman spektrométer beszállítók, gyártók számára Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










