Stabil hullámhosszú, 976 nm-es 120 W-os Fiber Coupled dióda lézer
Megvan a 120 W-os, 976 nm-es, szálcsatolt diódalézerünk, stabil hullámhosszal, amely hosszú élettartammal és jó teljesítménnyel rendelkezik. Ezeket a termékeket úgy érik el, hogy a lézerdióda chip aszimmetrikus sugárzását speciális mikrooptika segítségével kis magátmérőjű kimeneti szálká alakítják.
Funkció:
Ütés- és rezgésálló
Más teljesítmény is elérhető (9W, 30W, 100W, 120W)
Stabil hullámhossz ±0,5 nm
105 um szálas mag, 0,22 NA szál NA, 1 M szálhossz, SMA905 szálas csatlakozó
0,01 nm/℃ hullámhossz hőmérsékleti együttható
Alkalmazás:
Orvosi és kozmetikai kezelés
Orvosbiológiai műszer
Raman spektroszkópia
Tudományos kutatás
Analitikai műszerek

Adatlap
Cikkszám: FC976DL120
A cikk neve: Stabil hullámhosszú, 120 W-os szálcsatolt dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 120W |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber NA | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 19V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,01 nm/℃ |
Rajz:

Népszerű tags: stabil hullámhosszú, 120 W-os szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










