450W 976nm stabilizált szálas lézerdióda
Ezek a nagy teljesítményű pumpás lézerek nagyon stabil hullámhosszú fényt bocsátanak ki szűk emissziós sávszélességgel az integrált térfogatú Bragg-rácsnak köszönhetően.
A lézermodult úgy tervezték, hogy hő-hatékony legyen, de a csomagot biztonságosan kell rögzíteni egy hőmérséklet-szabályozott-felszerelési felületre a biztonságos működés és a hosszú élettartam érdekében.
Jellemzők:
< 1.0nm Laser Spectral Line Width
Kimeneti teljesítmény akár 450 W (CW)
Csupasz véggel lezárt szál
Jegyzet:
A maximális besorolásnak hosszabb ideig tartó kitettség vagy egy vagy több maximális besorolás feletti expozíció károsodást okozhat, vagy befolyásolhatja az Eszköz megbízhatóságát.
Működés közben megfelelő lézeres védőszemüveget kell viselni.

Adatlap:
Cikkszám: FC976WS450
| Optikai | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±1nm |
| Kimeneti teljesítmény | >=430W |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 30A |
| Küszöbáram | 2A |
| Üzemi feszültség | 40V |
| Rost | |
| Fiber mag átmérője | 200um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | Csupasz vége |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,03 nm/fok |
Méretrajz:

Népszerű tags: 450w 976nm stabilizált szálas lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










