72 W-os 976 nm-es stabil szálas csatolású dióda lézer
Jellemzők:
- 72W kimeneti teljesítmény, 976nm központi hullámhossz
- SMA905 szálas csatlakozó
- Kompakt kialakítás
Alkalmazások:
- Anyagfeldolgozás
- Optikai műszer
-
Szilárdtest lézeres szivattyúzás
-
Raman lézeres pumpálás

Termékleírás
- A lézerdióda egy-kibocsátó lézerdióda, amely akár 72 W-os nagy fényerejű optikai teljesítményt is képes kiadni egy 105 um-os többmódusú szálon.
- A lézer forradalmi tervezési lépések sorozatát és a legújabb anyagtechnológiát alkalmazza, hogy jelentősen növelje a gyártási folyamat méretezhetőségét. A modulok megfelelnek a távközlési iparág szigorú követelményeinek
- A Fiber Bragg rácsstabilizáló technológiát használják az emissziós hullámhossz rögzítésére, amely zajmentes,{0}}szűk-sávú spektrumot biztosít még a hőmérséklet, a meghajtóáram és az optikai visszacsatolás változásai mellett is. A hullámhossz-választás a legnagyobb teljesítményű spektrális szabályozást igénylő alkalmazásokhoz érhető el.
Ez egy videó a termékeinkről, kérjük, nézze meg, és ha felkeltette érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal.
Cikkszám:FC976DL72
Elem neve:72 W-os 976 nm-es szálcsatolt dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±0,5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 72W |
| Rost | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber NA | 0,22NA |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.7A |
| Üzemi feszültség Vop | 14.4V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,01 nm/fok |
Milliméterpapír:
Erősen stabilizált dióda lézerforrás nagy teljesítményű LD-vel, hullámhossz-stabilizált és nagy kimeneti teljesítménnyel. A rendelkezésre álló hullámhossz az UV-től az IR-ig terjed (375-785 nm).
A vezérlőrendszer egy fejlett mikroprocesszoron alapul, nagy{0}}precíziós ATC és ACC vezérlőáramkörökkel, amelyek stabil kimenetet biztosítanak, miközben biztosítják az egyszerű és azonnali működést.
A számítógépes vezérlés megvalósításához kérésre rendelkezésre állnak a megfelelő kommunikációs interfészek és vezérlőszoftverek.
A termékek között megtalálhatók az ingyenes-űrlézerek és az üvegszálas-csatolt lézerek (SMF fiber{2}}csatolt lézerek FC vagy SMA 905 csatlakozókkal), amelyek mindegyike nagymértékben személyre szabható.
Népszerű tags: 72w 976nm stabil szálas csatolású dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










