Nagy teljesítményű 350W 976NM stabilizált lézerdióda
A 976NM 350W VBG stabilizált hullámhosszú dióda lézer a legújabb megoldás a szálas szivattyúzási piachoz . A lézerdióda kialakítása nagyfokú visszacsatolásvédelmet nyújt minden szálas lézerhullámhosszból . A 976NM 350W VBG Stabilizált hullámhosszúságú lézer integrált VBG -hez.
Jellemzők:
Egyetlen tűzoltó lézermodul alapján;
Nagy kimeneti teljesítmény 350W;
Nagy stabilitás;
0,22Na 200 μmcore multimódus szál;
Párhuzamos hegesztés 2- PIN PIN CSAK PACKED;
Szabványos központi hullámhossz 976nm .
Alkalmazások:
Egészségügyi ellátás;
Szivattyúforrás;
Anyagfeldolgozás .

SPEC lap:
Tétel No .: fc976ws350
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 976nm |
| Hullámhossz -tolerancia | ± 1nm |
| Kimeneti teljesítmény | 350W |
| Elektromos | |
| Üzemeltetési áram IOP | 25A |
| Küszöbáram ITH | 2A |
| Üzemi feszültség VOP | 40V |
| Rost | |
| Rostmag átmérőjű | 200um |
| Rost numerikus rekesz | 0,22Na |
| Rost csatlakozó | Csupasz |
| Termikus | |
| Működési hőmérséklet . | 25 fokozat |
| Tárolási hőmérséklet . | -20 ~ 70 fok |
| Hullámhőmérséklet . együttható | 0,03 nm/ fok |
Csomag rajz:

Népszerű tags: Nagy teljesítményű 350W 976NM stabilizált lézerdióda -beszállítók, Kína gyártói, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










