Leírás
Stabilizált hullámhosszú 100 W 976 nm +/-0,5 nm pumpáló lézer Főbb jellemzők: Szabványos központi hullámhossz 976 nm Anyagfeldolgozás |
Leírás:
| Optikai: | |
| Középső hullámhossz | 976 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 100w |
| Spektrális szélesség | 3,5 nm |
| Küszöbáram | 0.5A |
| Üzemi áram | 10A |
| Üzemi feszültség | 23V |
| Egyezmény hatékonysága | 45% |
| Hullámhossz eltolódás vs. hőmérséklet | 0,3 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | 12W/A |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35°C |
| Fiber hajlítási sugár | 37,5 mm |
| Mag átmérője | 105 um |
| Szálhossz | 1m |
| Numerikus rekesz | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | csupasz vége |
Rajz:
Alkalmazás:



Népszerű tags: hullámhosszú zárt szálas csatolású pumpáló lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










