Leírás
15 W-os 808 nm-es, szálcsatolt dióda lézer célzó sugárral
Funkció: 1) Célzósugár 2) PD 3) Termisztor

Adatlap:
Cikkszám: FC808DL15A
| Optikai | |
| Középső hullámhossz λ | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | & gt;14W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Célzó sugár | |
| Középső hullámhossz λ | 650nm ±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 5mW |
| Üzemi áram Iop | 100mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.4V |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 3.6V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 45% |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | & gt;75mm |
| Fiber mag/burkolat/puffer átmérő | 400um/440um/730um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1M |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15~55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3 nm/℃ |
| Ólom forrasztási hőmérséklete, max. 10 mp | 250℃ |
Rajz

GYIK:
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális R&D csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D részlegét, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél' követelményei szerint.
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Népszerű tags: 15w 808nm szálas csatolású dióda lézer célzónyaláb beszállítókkal, kínai gyártókkal, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










