808 nm-es 150 W-os szálcsatolt dióda lézer
Áttekintés
Rövid bemutatkozás:
Ezek a nagy teljesítményű lézerdiódák nagy lejtőhatékonysággal és nagy megbízhatósággal rendelkeznek.
Dióda lézer chip Németországból vagy Amerikából és albeszerelés Japánból
Magas kapcsolási hatékonyság
Nagy kimeneti teljesítmény 808 nm-hez
Stabil teljesítmény
Hosszú élettartam
Alkalmazások:
Különféle opto{0}}elektronikai alkalmazásokhoz alkalmas
Világítás és tudományos kutatás
Lézergravírozás, lézeres jelölés

Adatlap:
Cikkszám: FC808DL150
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Hatalom | 150W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4,5 nm |
| Lejtési hatékonyság | 12.5W/A |
| Rost | |
| Fiber Core | 200um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | Csupasz |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 11-12A |
| Küszöbáram Ith | 1A |
| Üzemi feszültség Vop | 34.5V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-35 fok |
| Tárolási hőm. | -20-55 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Rajz:

A termék maximális névleges értékén kívüli használata a készülék meghibásodását vagy biztonsági kockázatot okozhat. A készülékhez használt tápegységeket úgy kell használni, hogy a maximális optikai csúcsteljesítményt ne léphessék túl. A Hőradiátoron található Készülékhez megfelelő hűtőborda szükséges, megfelelő hőleadást és hővezetést kell biztosítani a hűtőborda felé.
Népszerű tags: 808nm 150w szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










