30W 808nm levehető szálas lézerdióda
A szálas{0}}csatolt lézerekhez használható leválasztható optikai szál előnyei elsősorban a rendszer rugalmasságának javításában, a karbantartás és a frissítések megkönnyítésében, valamint a költségek csökkentésében mutatkoznak meg.
A szálas{0}}csatolt lézerek leválasztható optikai szálas csatlakozásokat használnak, hogy a rendszert rugalmasabbá és a különböző alkalmazási helyzetekhez és igényekhez igazodóbbá tegyék. Ez a kialakítás lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy szükség szerint cseréljék ki vagy adják hozzá új optikai szálas alkatrészeket anélkül, hogy a teljes rendszerben nagymértékű-módosításokat hajtanának végre, ezáltal javítva a rendszer alkalmazkodóképességét és méretezhetőségét.
Előnyök:
Levehető szálcsatolt lézerdióda
A lézerdióda kimenetének optikai szálhoz való csatlakoztatása megkönnyíti a fénytovábbítást
A szálból kilépő fény kör alakú és egyenletes intenzitású

Adatlap
Cikkszám: FC808DL30
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Spektrális szélesség FWHM | 7 nm |
| Lejtési hatékonyság | 4.35W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 8A |
| Küszöbáram Ith | 1.1A |
| Üzemi feszültség Vop | 8.8V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | >30% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | ~0,3nm/fok |
Rajz
![product-1-1 D@3CO660~}2OKE]~@XN@@PF](/Content/uploads/201998745/201912231544207222889.png)
GYIK:
Hogyan kell folytatni a rendelést?
1. További részletekért forduljon hozzánk e-mailben
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-2 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
5. Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési sz.
Népszerű tags: 30w 808nm levehető szálas lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott











