30 W-os, 808 nm-es 976 nm-es szálcsatolt dióda lézer multifunkciós

Gyors részletek:
Kettős hullámhossz: 808 nm 976 nm
Többfunkciós: 1. Szálérzékelés
2. Piros célzósugár; A lézerekben a vörös célzósugarat gyakran használják a lézer állapotának vagy kimenetének vizuális megjelenítésére a felhasználó számára.
3. PD;A fotodiódák lézerekben való alkalmazása főként fénydetektorként szolgál a lézer kimeneti fényintenzitásának monitorozására vagy optikai visszacsatolás szabályozására.
4. Termisztor; A termisztorok szerepet játszanak a lézerek hőmérséklet-felügyeletében. Mivel a lézerek működése hőt termelhet, hőmérsékletüket ellenőrizni kell a lézer stabil működése érdekében. A termisztorok képesek az ellenállás értékét a hőmérséklet változásának megfelelően megváltoztatni, ezáltal a hőmérsékletet elektromos jelekké alakítják.
Szálszál: 400um/0.22NA/SMA905/1m
Jellemző alkalmazás: orvosi
Adatlap:
Cikkszám: FC89CB30
| 808 nm-es sugár | Tipikus érték |
| Középső hullámhossz λ | 808nm ±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 15W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Küszöbáram Ith | 1.5A |
| Üzemi áram Iop | 9.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 4.2V |
| Lejtési hatékonyság | 1.9W/A |
| 976 nm-es sugár | |
| Középső hullámhossz λ | 976 nm ± 10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 15W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi áram Iop | 10.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 3.8V |
| Lejtési hatékonyság | 1.5W/A |
| Célzó sugár | |
| Középső hullámhossz λ | 650nm ±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2mW |
| Üzemi áram Iop | 100mA |
| Üzemi feszültség Vop | 2.2V |
| PD | <2000uA |
| Termisztor (kΩ/ (25 fok)) | 10±5%/3450 |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >75 mm |
| Fiber mag átmérője | 400 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Szálhossz | 1M |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3nm/fok |
| Ólom forrasztási hőmérséklete, max. 10 mp | 250 fok |
Rajz

Népszerű tags: 30w 808nm 976nm szálcsatolt dióda lézer többfunkciós beszállítókkal, gyártókkal Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










