Szivattyús dióda lézer 808nm

Termékleírás
A több{0}}módú szivattyúmodul nagy fényerőt, kis méretet és egyszerűsített hőkezelést kínál. A diódák egymástól függetlenül működnek elosztott hőforrásként, lehetővé téve a levegő- vagy víz{2}}hűtéses architektúrákat, előre láthatóan nagy megbízhatósággal.
A szál{0}}csatolt lézerdióda, mint szivattyúforrás funkciója és elve az, hogy a lézerdióda lézerét fényenergiaként továbbítja egy optikai szálon, és fényenergiát ad be a lézeranyag gerjesztésére, hogy lézerfényt bocsát ki. Gyakran használják szivattyúforrásként szálas lézerekhez vagy szilárdtestlézerekhez, amelyek hatékonyan gerjesztik a munkaanyagot anélkül, hogy túl sok belső helyet foglalnának el. A szálcsatolt lézerek vagy modulok szerepet játszanak a lézert létrehozó test és a használó test elválasztásában a szépségápolásban, a tudományos kutatásban és az LDI-expozícióban. Az optikai szálakban lévő lézerek teljes reflexiós átvitelének elve révén a lézer egy távoli helyre is továbbítható használat céljából, így a fénykibocsátó vége könnyebbé válik, és alkalmasabb kézi használatra.
| Specifikáció: | |
| Kimeneti teljesítmény | 30W |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Spektrális szélesség | 3 nm |
| Küszöbáram | 0.9A |
| Üzemi áram | 12.0A |
| Üzemi feszültség | 5.4V |
| Egyezmény hatékonysága | 47% |
| >90% teljesítmény | 0,15NA |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,3nm/fok |
| Slop Hatékonyság | 2.7W/A |
| Tárolási hőmérséklet | 0–70 fok (nem-kondenzáló) |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Fiber hajlítási sugár | 37,5 mm |
| Mag átmérője | 200μm |
| Numerikus rekesz | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | FC/ST/SMA-905 |

Népszerű tags: pumpáló dióda lézer 808nm beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott












