150 W-os 808 nm-es szálcsatolt dióda lézer
A szál{0}}csatolt lézerdióda hihetetlenül hatékony eszköz számos alkalmazáshoz, beleértve az orvostudományt, a védelmet és az ipari gyártást. A 150 W-os, 808 nm-es, szálcsatolt dióda lézer nagy, 150 W-os kimeneti teljesítménnyel rendelkezik, így ez a leghatékonyabb szálcsatolt{5} lézerdióda a piacon. A nagy kimeneti teljesítményt több különálló dióda lézer kombinálásával érik el egy optikai kábellel, hogy egyetlen nyaláb jöjjön létre nagyobb kimeneti teljesítménnyel
Főbb jellemzők:
Legnagyobb teljesítmény 150 W 808 nm-en
CW működés
Hermetikusan zárt, elektromosan szigetelt tok
Multimódusú szál 200um, NA 0,22
Magas elektro-optikai átalakítási hatékonyság
Testreszabott kimeneti szálhossz
Opcionális SMA905, csupasz csatlakozó

Specifikáció
Cikkszám: FC808DL150
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 150W |
| Lejtési hatékonyság | 15W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | 11A |
| Küszöbáram | 1.0A |
| Üzemi feszültség | 33.5V |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -20-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | -0,3nm/fok |
Csomag mérete
![product-1-1 CGT9X{1MQDL0FT]%`%]BIZ6](/Content/uploads/202098745/202002191443572123853.png)
GYIK:
Tudsz technológiai támogatást nyújtani?
Igen, van egy professzionális technológiai támogató csapatunk az időben történő szolgáltatásaiért.
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Mi a helyzet a szállítással?
A háztól-házig szolgáltatásokat kínáljuk légi úton, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Népszerű tags: 150w 808nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott











