Leírás
808 nm-es dióda lézer 100 W nyomtatáshoz, szivattyúzáshoz
A kompakt kivitelben kapható 808 nm-es szálcsatolású lézerdióda nagy kimeneti teljesítményt és magas csatolási hatékonyságot tesz lehetővé az iparban. A 100 W-os nagy kimeneti teljesítménnyel a 808 nm-es lézerdióda szuperintenzív és CW lézerfényforrást biztosít a lézeres pumpáló forrásban, az orvosi, anyagfeldolgozásban és nyomtatásban stb.
Különböző szálakhoz tervezett egyedi verziók és rendszerek állnak rendelkezésre.
Alkalmazások:

| Leírás: | |
| Kimeneti teljesítmény | 100W |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Spektrális szélesség | 3,5 nm |
| Küszöbáram | 1.0A |
| Üzemi áram | 9.0A |
| Üzemi feszültség | 26.5V |
| Egyezmény hatékonysága | 40% |
| 95% teljesítmény | 0,18NA |
| Hullámhossz-eltolás vs. hőmérséklet | 0,3 nm/℃ |
| Slop Hatékonyság | 12.5W/A |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70°C |
| Üzemi hőmérséklet | 15~35°C |
| Fiber hajlítási sugár | 75 mm |
| Mag átmérője | 200μm |
| Numerikus rekesz | 0.22 |
| Fiber csatlakozó | CSUPASZ |
Méret diagram

Népszerű tags: 808nm dióda lézer 100W nyomtatáshoz Szivattyú beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










