10 W-os 808 nm-es szálcsatolt dióda lézer

Termékleírás
A kompakt kivitelben kapható 808 nm-es szálas csatolású lézerdióda nagy kimeneti teljesítményt és magas csatolási hatékonyságot tesz lehetővé az iparban.
A 808 nm-es szálas lézerek fő alkalmazásai közé tartozik az orvosi, ipari gyártás, tudományos kutatás és más területek.
Az ipari gyártás területén a 808 nm-es szálas lézereket gyakran használják anyagvágásban, hegesztésben, jelölésben és egyéb folyamatokban. A nagy-teljesítményű lézersugarak gyorsabban és pontosabban vághatnak különféle anyagokat, javítva a gyártás hatékonyságát és a feldolgozás minőségét. Ugyanakkor a lézeres hegesztési technológiát széles körben alkalmazzák a precíziós gyártás területén, köszönhetően az érintés- és szennyezésmentes-tulajdonságoknak.
Rajz:
![product-1-1 8~(OV]MH3BOAKDYD1][ZP~S](/Content/upload/201998745/201908161501597019552.png)
Adatlap:
Cikkszám: FC808DL10
Cikk neve: 10W 808nm Fiber Coupled Dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 3,5 nm |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >60 mm |
| Fiber Core | 200 um |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 7-11.5A |
| Küszöbáram Ith | 1.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8-2.0V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~40% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
GYIK:
Mi a helyzet a szállítással?
A háztól-házig szolgáltatásokat kínáljuk légi úton, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Mi az átfutási idő?
Általában 3-5 nap. Az egyedi termékekhez 15 munkanap szükséges.
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Népszerű tags: 10w 808nm szálcsatolt dióda lézer beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










