Leírás
10 W-os 808 nm-es dióda lézer célzó sugárral
Termékleírás
A szálas csatolású piros célzónyaláb fő funkciója a lézer fényútjának beállítása és pozicionálása a lézer pontos átvitele és fókuszálása érdekében. A piros fényjelző segít a kezelőknek a lézer igazításában és beállításában azáltal, hogy látható vörös fényt vetít a lézer emissziós útjára, javítva ezzel a munka hatékonyságát és a feldolgozási pontosságot.
Főbb jellemzők:
10 W kimenet egyetlen emitterről 808 nm-en
CW működés
Hermetikusan zárt, elektromosan szigetelt tok
Multimódusú szál 200um, NA 0,22
Célzó sugárral 5mW 650nm

Specifikáció
Cikkszám: FC808DL10A
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Munkamód | CW |
| Célzó sugár | 5mW 650nm |
| Rost | |
| Fiber hajlítási sugár | >75 mm |
| Fiber Core | 400 um |
| Szálhossz | 1m |
| Fiber Numerical Aperture | 0,22NA |
| Fiber csatlakozó | SMA905 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 3.6V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 45% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-35 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Csomag rajz
![product-1-1 [R$GJ@J]YA7OVZAJG~X]8)F](/Content/uploads/202098745/202002171443592824679.png)
Népszerű tags: 10w 808nm dióda lézer célzónyalábbal beszállítókkal, kínai gyártókkal, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










