2 W 785 nm-es egylézerchip a Submounton
Jellemzők
Ipari szabványos AlN alegységek
Az AuSn forrasztás biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot
Elérhető hullámhossz: 780-1960nm
Nagy hatékonyság, hosszú élettartam
Alkalmazások
DPSSL és üvegszálas lézerek hatékony pumpálása
Anyagfeldolgozás
Orvosi
Megvilágítás

Adatlap:
Cikkszám: COS785DL2
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 785 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.0W/A |
| Gyors tengely divergencia | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia | 10Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 2.2A |
| Küszöbáram Ith | 0.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/℃ |
Csomag rajz:

GYIK:
Hogyan kell folytatni a rendelést?
1. További részletekért lépjen kapcsolatba velünk e-mailben
2. PI-t küldünk Önnek fizetésre, a fizetési határidő T/T vagy Western Union
3. Miután a fizetés megtörtént, megszervezzük a gyártást
4. A szállítási idő 1-2 hét a különböző rendelési mennyiségtől és kéréstől függően.
5. Szállítás után elküldjük Önnek a DHL UPS FedEx TNT nyomkövetési sz.
Népszerű tags: 2w 785nm-es egyetlen lézer chip a beszállítóknál, gyártóknál Kínában, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










