8 W-os dióda lézer chipek
A8 W-os dióda lézer chipeknagy-teljesítményű, nagy-hatékonyságú félvezető lézereszközök, amelyeket különféle alkalmazásokhoz terveztek, amelyek kompakt és megbízható lézerforrásokat igényelnek. Ezek a chipek folyamatos hullámú (CW) működésre vannak optimalizálva, és biztosítják8Wkimenő teljesítmény, így alkalmasak ipari, orvosi és kutatási alkalmazásokra. Kiváló sugárminőséggel és hatékony hőkezeléssel a 8 W-os dióda lézerchipek kiváló teljesítményt nyújtanak, biztosítva a stabil működést még igényes környezetben is.
Alkalmazások:
Anyagfeldolgozás:Tökéletes ipari alkalmazásokhoz, mint például lézervágás, hegesztés, gravírozás és felületkezelés. A 8 W-os teljesítmény biztosítja a különféle anyagokhoz szükséges intenzitást, beleértve a fémeket, műanyagokat és kerámiákat.
Lézeres szivattyúzás:Szilárdtest{0}}lézerek és üvegszálas lézerek pumpálására használják, ahol stabil, nagy{1}}teljesítményű fényforrásokra van szükség.
Orvosi alkalmazások:A 8 W-os dióda lézerchip ideális olyan orvosi kezelésekhez, mint a lézerterápia, fotodinamikus terápia (PDT) és sebészeti alkalmazások, amelyek nagy pontosságot és megbízható teljesítményt igényelnek.

Adatlap:
Cikkszám: LC755SE8
| Művelet | |
| Középső hullámhossz | 755 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 8w |
| Üzemmód | CW |
| Mértani | |
| Emitter szélessége | 350 um |
| Az üreg hossza | 2500 um |
| Forgácsszélesség | 500 um |
| Chip magassága | 150 um |
| Elektrooptikai adatok | |
| Küszöbáram | 2.6A |
| Üzemi áram | 10A |
| Üzemi feszültség | 1.9v |
| Lejtési hatékonyság | 1.1W/A |
| Teljes konverziós hatékonyság | 42% |
| Lassú tengely divergencia | 8.5 |
| Gyors tengely divergencia | 38 |
| Spektrális szélesség | 3 nm |
| Polarizáció | TE |
Népszerű tags: 8w dióda lézer chipek beszállítók, gyártók Kína, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










