808 nm-es, 10 W-os COS dióda lézerchip a Submounton
Főbb jellemzők:
808 nm középső hullámhossz
10 W optikai kimeneti teljesítmény
Magas elektro-optikai hatásfok
Magas megbízhatóság
Submount csomag
Szivattyúzáshoz, világításhoz, anyagfeldolgozáshoz és orvosi alkalmazásokhoz

Adatlap:
Cikkszám: COS808DL10
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.0W/A |
| Gyors tengely divergencia | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia | 10Deg |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 12A |
| Küszöbáram Ith | 1.5A |
| Üzemi feszültség Vop | 1.8V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -30~70℃ |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3 nm/℃ |
Csomag rajz:

GYIK:
Mi a helyzet a szállítással?
Légi úton is tudunk háztól házig szolgáltatásokat nyújtani, csak az Ön tényleges kérésétől függ. Például DHL, UPS, TNT, FEDEX
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális R&D csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D részlegét, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél' követelményei szerint.
Népszerű tags: 808 nm-es 10 W-os cos dióda lézer chip a beszállítóknál, gyártóknál Kínában, gyári, nagykereskedelmi, Kínában gyártott










