6 W-os 808 nm-es lapka Submount diódalézeren
Leírás

Jellemzők
- 6W kimeneti teljesítmény, 808nm középső hullámhossz
- C-mount, F-mount is elérhető
- 0,35 nm/fok hullámhossz hőmérsékleti együttható
- 100um/200um emitter szélesség, chip a submount csomagon

Használat
- Raman spektroszkópia
- Katonai / Repülési
- Védelem és biztonság
- Fiber lézeres szivattyúzási forrás
Műszaki adatok
Cikkszám:COS808DL6
Elem neve: 808nm 6W COS dióda lézer
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm±10nm |
| Kimeneti teljesítmény | 6W |
| Emitter szélessége | 200 um |
| FWHM gyors tengely | 35Deg |
| FWHM lassú tengely | 10 Deg |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 1A |
| Üzemi áram | 7A |
| Üzemi feszültség | 1.65V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolás | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,35 nm/fok |
Méretek

6 W-os 808 nm-es lapka a mellékcsatlakozós diódalézeren, a chipen belüli almodulok al- vannak felszerelve, és felső, alsó és oldalsó rögzítés jellemzi őket.
Fontos megjegyezni, hogy a dióda lézersugárzók 100/200 μm szélességben kaphatók.
A Brandnew Laser által kínált al-szerelt chipek kivételesen kompakt méreteikről ismertek.
Az optimális teljesítmény érdekében ezt az SMD lézerdióda csomagot megfelelően kell forrasztani a hűtőbordához egy gyorstengelyű lencsével.
Erőteljes 6 W-os kimeneti teljesítménnyel és 808 nm-es középső hullámhosszával ez a lézercsomag C-beállítású konfigurációban is elérhető, olyan alternatívákkal, mint az F-tartó.
Ezenkívül a csomag 0,35 nm/fok hullámhossz-hőmérsékleti együtthatóval és 100 μm vagy 200 μm emitterszélességgel rendelkezik, hangsúlyozva ennek a fejlett technológiának a sokoldalúságát.
Népszerű tags: 6W 808nm COS Chip On Submount Diode Laser beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










