2 W széles területű lézerdióda chipek a mellékcsatlakozáson
2W-os chipek a Submounton Jellemzők:
- Chipek az alegységen, széles területű lézerdiódán
- 4 nm spektrális szélesség FWHM, 1W/A lejtőhatékonyság
- Nagy teljesítményű átalakítási hatékonyság 50%
- Egyedülálló technológia a legnagyobb megbízhatóság és élettartam érdekében
2 W-os chipek Submount alkalmazásoknál:
- Szilárdtest{0}}lézeres pumpaforrás
- Orvosi kezelés
- Lézeres világítás
- IR megvilágítás

2 W-os 785 nm-es COS chipek a Submount széles területű lézerdiódán. Kérésre folyamatos p-oldali fémezéssel és adaptív fazettás bevonattal ellátott rudakat is gyártunk, valamint alacsony AR bevonatot használunk külső rezonátorok összeszereléséhez
Adatlap
Cikkszám: COS785DL2
Elem neve: 2W 785nm széles területű lézerdióda
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 785 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2W |
| Spektrális szélesség FWHM | 4 nm |
| Lejtési hatékonyság | 1.0W/A |
| Gyors tengely divergencia | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia | 10 Deg |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 0.5A |
| Üzemi áram | 2.2A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőmérsékleti együttható | 0,3nm/fok |
Rajz:

Testreszabott 2W-os 785 nm-es COS chipeket vásárolhat Submount lézerdiódákon a BrandNewtól. A Kínában gyártott Submount lézerdiódák egyik professzionális 2W-os 785nm-es COS-chipjeként és beszállítójaként a Kínában gyártott 2W-os 785nm-es COS-chipek a Submount lézerdiódákon nemcsak kiváló minőségűek, hanem olcsók is. Nagykereskedelmi 2W 785nm COS chipek a Submounton alacsony áron. Ezenkívül támogatjuk a 2W 785 nm-es COS chipek tömeges csomagolását is a Submounton. Értékeink a következők: "az ügyfél az első, a szolgáltatás az első, a hírnév-alapú, a nyertesek{15}}együttműködés". Ezek a lézerek akár 25 W-os hullámhosszúságú egyedi kiszerelésben is elérhetők. A gyakori alkalmazások közé tartozik a szabad űrkommunikáció, az orvosi, katonai vagy űrhajózás, a lézeroptika és a DPSS pumpás lézerek.

Népszerű tags: 2W 785nm széles területű COS lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










