10 W-os 980 nm-es COS lézerdióda LD chip a Submounton
A 10 W-os 980 nm-es COS Laser Diode LD csomag egy chipen található. A Chip on Submount csomag ideális az OEM-megoldásokba való beépítéshez. A submount csomagon található vadonatúj chip két nagy aranyhuzal kötőbetéttel rendelkezik, amelyek érintkezést biztosítanak a félvezető lézerdióda katódjával és anódjával. A chipet úgy gyártják, hogy egy FP lézerüreget képezzen, amely a kívánt hullámhosszú sugárzást bocsát ki. Ezek a diódák kvantumkút szerkezettel rendelkeznek. Ezenkívül ezek a lézerdiódák nem rendelkeznek beépített monitor fotodiódával, és állandó áramú üzemmódban kell őket üzemeltetni.
Gyors részlet:
980 nm központi hullámhossz, 10 W kimeneti teljesítmény, 1,8 V Vop üzemi feszültség
COS csomag, chip az alegységen
Magas megbízhatóság és stabilitás
Magas konverziós hatékonyság 50 százalék
Magas hőmérséklet-állósági jellemzők
Adatlap
Cikkszám: COS980DL10
Elem neve: 10W 980nm COS Laser Diode LD
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 980 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 10W |
| Spektrális szélesség FWHM | 6 nm |
| Lejtési hatékonyság |
1.0W/A |
| Gyors tengely divergencia | 30Deg |
| Lassú tengely divergencia | 10 Deg |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 1.5A |
| Üzemi áram | 12A |
| Üzemi feszültség | 1.8V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 50 százalék |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 15-55 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0.3nm/fok |
Rajz:
Népszerű tags: 10w 980nm cos lézerdióda ld beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










