2W 830nm 44umCOS lézerdióda
A 2 W-os 830 nm-es COS lézerdióda alacsony hőellenállásba van beépítve, elektromos leválasztó berendezés, alacsony csatlakozási hőmérséklet és alacsony hőellenállású csomag meghosszabbítja az élettartamot és javítja a megbízhatóságot. Ez a fajta COS dióda lézer 44um emitter szélességgel, amely stabilabbá és megbízhatóbbá teszi a dióda lézert.
Funkció
830nm központi hullámhossz, 2W kimeneti teljesítmény
<50um emitter width 44um emitter width
Magas hőmérséklet-állósági jellemzők
Long lifetime>10000 óra, nagy megbízhatóság és stabilitás
Alkalmazás
Közvetlen anyagfeldolgozás
Szilárdtest szivattyúforrás
Szélérzékelő lidar
Lézeres megvilágítás

Adatlap
Cikkszám: COS830DL2
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 830 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 2W |
| Kibocsátó szélessége | 44um |
| Elektromos | |
| Küszöbáram | 0.4A |
| Üzemi áram | 2.5A |
| Üzemi feszültség | 2V |
| Termikus | |
| Teszt hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -30-70 fok |
| Hullámhossz hőm. Együttható | 0,35 nm/fok |
Rajz:

Népszerű tags: 2w 830nm 44um cos lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










