Dióda lézerrudak az aromához
A Diode Laser Bars Stack for Aroma egy mikrocsatornás modell. A mikrocsatorna egyfajta dióda lézerrúd hőelvezetési mód. Olyan ez, mint egy ember, aki teljes testfelülettel lefekszik a jégre, hogy lehűljön-. A következő mikrocsatornás hűtő{5}}ellátható. Több rétegű lyuk van a hőelvezetés érdekében. Tehát a mikrocsatornás módszerrel a dióda lézerverem jól működik, és nem okoz égési problémákat. Általában Németországból importáltuk ezt a fajta hűtőbordát jó minőségben és nagy pontossággal a vízi úton.


Ez a dióda lézerköteg 3 db vagy 6 db mikrocsatornás hűtővel ellátott dióda rúdból készül.
Nagy érintkezési felület a hűtőfolyadék és a hűtőborda között, kis távolság a forgács és a hűtőfolyadék között, jó hőelvezetés, és CW üzemmódban is működhet, ha a víz minősége eléri a szabványt.
A teljes optikai teljesítmény 300 W vagy 600 W.
A lézerrudak kötegét a DAEJU MEDICAL ENGINEERING Company CHEVEUX Aroma Grandjához kell igazítani.
Adatlap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±5 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W/bar |
| Barok száma | 6 |
| Spektrális szélesség FWHM | 5 nm vagy annál kisebb |
| Lejtési hatékonyság | Nagyobb vagy egyenlő, mint 1,0 W/A |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 100A vagy annál kisebb |
| Küszöbáram Ith | 15A vagy annál kisebb |
| Üzemi feszültség Vop | Kisebb vagy egyenlő, mint 9 V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | 55%-nál nagyobb vagy egyenlő |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25 fok |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80 fok |
GYIK:
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális K+F csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D osztályát, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél igényei szerint.
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Népszerű tags: dióda lézerrudak köteg aroma beszállítók, gyártók számára Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










