Leírás
3 Wave dióda lézerverem

Gyors részletek:
Lézer teljesítmény: 500W/600W
makrocsatornás hűtőszerkezet, a vízhűtés egyszerű
működési mód: qcw
Rúd mennyiség: 10... testreszabás
Spot mérete: 13*16mm...testreszabható
A teljesen zárt nitrogénkezelés erős környezeti alkalmazkodóképességgel és nagy stabilitással rendelkezik
Alkalmazás: dióda lézeres szőrtelenítő gép
Lézergarancia: 18 hónap, 90 000 000 felvételig
Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Rajz

Népszerű tags: mix hullám dióda lézerrudak verem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










