Leírás
500 W 10 Bar dióda köteg
Jellemzők:
808 nm hullámhossz, 50 W baronként, 10 bar, összesen 500 W
Állványméret Ausn rögzítési technológiával
Makró csatorna egyszerű vízhűtéssel, és nincs szigorú vízminőségi követelmény
Számos márkájú szőrtelenítő gép javításához és cseréjéhez használják, mint például az ADSS, Honkon, Sincoheren, PZ Laser, Syntech stb.......
Alkalmazás:
Szőrtelenítő gép fogantyúdarabjai
Szivattyús forrás szilárdtestlézerhez
IR megvilágítás a megfigyeléshez
Lézeres felület Edzés

Adatlap
Cikkszám: WC808VS500
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 60A |
| Küszöbáram Ith | 13A |
| Üzemi feszültség Vop | 20V |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Csomag rajz

Népszerű tags: 500w 10 bar dióda köteg beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










