10 Bars Laser 3 Waves rész
Jellemzők:
3 különböző hullámhossz kombinált (755nm+808nm+1064nm)
Az üzemi áram 50A, az üzemi feszültség 18V. A kimeneti teljesítmény 600 W lehet.
A minőségi garancia 20 hónap. Lövések száma: 20 hónapon belül nincs korlátozás.
A dióda lézer modul védőablakkal.
Szimmetrikus sugár Egyszerű vízhűtés, magas nyomás nélkül, kiváló minőségű víz
Szabványos méret, speciális kialakítás a legtöbb kínai szőrtelenítő gép javításához és cseréjéhez.
További információért forduljon hozzám bizalommal! (E-mail: info@brandnew-china.com)


Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755 nm, 808 nm, 1064 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 50W/60W |
| Barok száma | 10 |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~50A/60A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~19V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Csomag rajz

GYIK
Van valami MOQ limited?
Alacsony MOQ, 1 db mintaellenőrzésre kapható
Tudna OEM-et (lézereket tervezni és gyártani az ügyfelek számára)?
Igen, van professzionális R&D csapatunk, beleértve a szoftvert, a hardvert, az elektronikát és a tervezők 3D részlegét, és elegendő képességgel rendelkezünk a lézerek teljes körű gyártásához az ügyfél' követelményei szerint.
Népszerű tags: 10 bar lézer 3 hullámos alkatrész beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










