Leírás
6 Bar mikrocsatornás lézerdióda
Áttekintés
Jellemzők:
MCC bár, mikrocsatorna, CW
Egyedülálló arany bevonat technológia nagy megbízhatósággal és stabilitással
Micro Channel hűtőrendszer
nagy teljesítmény, nagy kimeneti teljesítmény és nagy megbízhatóság
Kompatibilis a legtöbb mikrocsatornás szőrtelenítő fogantyúval
A mechanikus alkatrész mérete, méretei is testreszabhatók
Alkalmazás:
Orvosi és esztétikai alkalmazás
Szépséggép fogantyújavítás
Anyagfeldolgozás
Mérőműszer






Specifikációs lap
Cikkszám: WC808VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W |
| Barok száma | 6 |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~100A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~12V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Rajz
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Népszerű tags: 6bar mikrocsatornás lézerdióda beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










