Leírás
12 Rúd 755 808 1064 Dióda lézermodul
Gyors részletek:
60W / bar, teljesen 720W
A sávok száma testre szabható
Makrócsatorna-összeszerelés lágy forrasztással
Egyedülálló aranybevonati technológia nagy megbízhatósággal és stabilitássalStandard méretű alumínium héjjal
A vízlyukak a verem hátulján vannak. Az elektródák a verem hátulján is vannak.
Testreszabott mechanikus alkatrészméret, méretek, opcionális kimeneti teljesítmény és hullámhosszLövések száma: Nincs korlátozás 18 hónapon belül.
Széles körben használják a különböző szőrtelenítő gép cseréje
Más dióda lézermárkák felújítását és javítását is biztosíthatja.

Adatlap
Cikkszám:WC781VS720
Cikk neve: 720W Tripla hullámhosszú vízhűtéses függőleges verem dióda lézer
| optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény sávonként | 60W |
| Sávok száma | 12 |
| Gyors tengelyeltérés (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengelyeltérés (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélessége | ≤400ms |
| Szolgálati ciklus | ≤40% |
| elektromos | |
| Működési áram Iop | 50A~60A |
| Küszöbáram I. | 10A |
| Üzemi feszültség Vop | 327 |
| Energiaátalakítási hatékonyság | 50% |
| termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30°C |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55°C |
rajz

Népszerű tags: 12 bar 755 808 1064 dióda lézermodul beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










