Leírás
12 sávos Lasertel T6 diódás lézerköteg
FŐBB JELLEMZŐK:
Kompakt méret
Tiszta gerenda alakú
Nagy rugalmasság és megbízhatóságAusn forrasztási csomag
Alacsony nyomású és vízhozam követelmények
Különleges kialakítás szőrtelenítő alkalmazáshoz


Adatlap
Cikkszám: WC808VS1200
| Optikai | |
| Központ hullámhossza | 808nm |
| Hullámhossz tűrés | ± 10 nm |
| Kimeneti teljesítmény báronként | 100W |
| Sávok száma | 12 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 70deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Emitter mérete | 10x13,2mm |
| Elektromos | |
| Működési áram Iop | 100A |
| Küszöbáram Ith | 20A |
| Működési feszültség Vop | 24V |
| Teljesítményátalakítás hatékonysága | 50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 25℃ |
| Tárolási hőmérséklet | -40-80℃ |
| Hullámhőmérsékleti együttható | 0,3 nm / ℃ |
Csomagrajz

Népszerű tags: 12 bar lasertel t6 dióda lézer verem szállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártva










