Leírás
755 808 1064 Dióda lézerrudak verem
Áttekintés
Jellemzők:
>Dióda lézer bár Németországból
>élettartam: több mint 10000 óra
>A tipikus hullámhosszok 755 nm, 808 nm, 1064 nm (egyéb kérésre)
>Speciális dióda lézeres szőrtelenítő géphez
Hullámhossz:
755/808/1064 nm kombinált hullámhossz elérhető. Jobb kezelési eredmény minden bőrtípusra.
808 nm: arany standard hullámhossz minden hajtípushoz
755 nm: kifejezetten hatékony szőke hajra, vékony hajra
1064 nm: kifejezetten hatékony a sötét, barnított bőrre

Adatlap
Cikkszám: WC781VS600
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 755nm/808nm/1064nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 60W |
| Barok száma | 10 |
| Elektromos | |
| Üzemi áram | ~50A |
| Küszöbáram | ~10A |
| Üzemi feszültség | ~18V |
| Konverziós hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőm. | 20-30 fok |
| Tárolási hőm. | 0-55 fok |
Csomag rajz

Népszerű tags: 755 808 1064 dióda lézerrudak kötegbeszállítói, gyártói Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










