Leírás
16 rúd lézerverem
Főbb jellemzők:
Baronként 50 W, 16 Bar, összesen 800 W
AuSn keményforrasz-összeszerelési technológia, Nagyobb megbízhatóság
Standard konfiguráció és ügyfél-design csomag
A minőségi garancia 20 hónap. Lövések száma>50 millió.

Adatlap
Cikkszám: WC808VS800
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Kimeneti teljesítmény | 800W |
| Impulzus szélesség | ≤400 ms |
| Üzemi ciklus | ≤40% |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | ~45A |
| Küszöbáram Ith | ~10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~28V |
| Teljesítményátalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30℃ |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55℃ |
Rajz
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Használati tippek:
A termék hosszú távú működésének biztosítása érdekében, kérjük, használjon ionizált vizet a keringető hűtéshez. Ha van szűrőrendszer, kérjük, rendszeresen cserélje ki a szűrőt (a vízminőségtől függően). Ha nincs szűrés, ajánlatos az ionmentesített vizet hetente kétszer cserélni.
Népszerű tags: 16 bar lézerverem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










