Leírás
10 bar lézerdióda stack
Előnye:
Szabványos keretméret
Ausn Bars importált Jenoptik Németország
FAC gyorstengelyes tömörítési TECHNOLÓGIA
Hullámhossz 808 vagy keverjük hullámhossz, mint 755, 808 és 1064, az Ön választása
A munkaáram 50A. Az üzemi feszültség 18V.
A minőségi garancia 18 hónap.
Lövések száma: Nincs korlátozás 18 hónapon belül.
Használt a legtöbb dióda lézer szőrtelenítő gép Kínából



Adatlap
Cikkszám:WC808VS600
| optikai | |
| Középső hullámhossz | 808nm |
| Hullámhossz tűrés | ±10nm |
| Kimeneti teljesítmény sávonként | 50W/60W |
| Sávok száma | 10 |
| Impulzus szélessége | ≤400ms |
| Szolgálati ciklus | ≤40% |
| elektromos | |
| Működési áram Iop | ~50A/60A |
| Küszöbáram I. | ~ 10A |
| Üzemi feszültség Vop | ~ 19V |
| Energiaátalakítási hatékonyság | ~50% |
| termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20~30°C |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55°C |
Csomag rajz

Népszerű tags: 10 bar lézerdióda verem beszállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában készült










