Cinosure Palomar Vectus Laser alkatrész dióda
--- A Vectus lézer egy hatékony eszköz, amely eltávolítja a szőrt a test különböző területeiről. Fájdalommentes, kényelmes, gyors tartós szőrtelenítés a bőr- és hajtípusok széles skálájára. Legyen szó kis vagy nagy testfelületről, a Vectus lézerrel kevesebb, mint 5 perc alatt hatékonyan eltávolítható a nem kívánt szőrzet. A Vectus fogantyújához alkatrészt (lézerakkumulátort) tudunk biztosítani, ezt nevezzük "2400 W-os 808 nm-es 24 bar makrocsatornás dióda lézerveregnek"
Jellemzők:
QCW munkamód
100 W/bar, 24 bar egy dióda lézer kötegben
Az USA-ból importált lézerrúd fejlett rögzítési technológiával
Iparágvezető, nagy foltméret, gyorsabb kezelés
Kapcsolatfelvétel: info@brandnew-china.com

Adatlap
Cikkszám: WC808VS2400
| Optikai | |
| Középső hullámhossz | 808 nm |
| Hullámhossz tolerancia | ±10 nm |
| Munkamód | QCW |
| Kimeneti teljesítmény Baronként | 100W/bar |
| Barok száma | 24 |
| Gyors tengely divergencia (FWHM) | 38Deg |
| Lassú tengely divergencia (FWHM) | 12Deg |
| Impulzus szélesség | 400 ms vagy annál kisebb |
| Üzemi ciklus | 40% vagy annál kisebb |
| Elektromos | |
| Üzemi áram Iop | 100A |
| Küszöbáram Ith | 25A |
| Üzemi feszültség Vop | 45V |
| Teljesítmény átalakítási hatékonyság | ~50% |
| Termikus | |
| Üzemi hőmérséklet | 20-30 fok |
| Tárolási hőmérséklet | 0-55 fok |
Baronkénti üzemállapot

Rajz
![product-1-1 (DUZWOO%FH6(%AG$QL8H]27](/Content/uploads/202098745/2020060313481591ea3354d23a474f86609bb50ece5d22.png)

Népszerű tags: alkatrész dióda cynosure palomar vectus lézerhez szállítók, gyártók Kína, gyár, nagykereskedelem, Kínában gyártott










